Aktuálně v Mateřském centru RADOST Vyškov

STOP STAV PŘIDĚLOVÁNÍ ČÍSEL NA BAZÁREK!

Jiz si prosim nepiste o cisla na bazarek.

Bazárek podzim 2019

 

Milé maminky a tatínkové,

rádi bychom Vás ve spolupráci s MKS Vyškov pozvali na tradiční bazárek podzimního a zimního oblečení a potřeb pro děti, který se bude opět konat ve velkém sále Besedního domu. Bezbariérový přístup je zajištěn pomocí výtahu z parkoviště za budovou. Věnujte prosím pozornost pravidlům bazárku!

 

Příjem věcí: 3. října 9:00 – 16:30 hod.

Prodej věcí: 4. října 9:00 – 17:00 hod.

Výdej neprodaných věcí a peněz: 5. října 9:30 - 11:30 hod.

 

Po dobu konání bazárku NEBUDE v MC pravidelný program.

 Pravidla akce a formulář pro příjem zboží naleznete zde na webu v záložce dokumenty.

* Veškeré zboží přijímané do prodeje prosím označte standardizovaně, dle formuláře a pokynů, které naleznete v přílohách. Prosím, neoznačujte zboží jiným způsobem!

* Každá/ý prodávající obdrží prostřednictvím e-mailu: bazarekvyskov@centrum.cz identifikační číslo prodejce, které je třeba pro označení prodávaného zboží. Při žádosti o číslo prosím uvádějte i své telefonní číslo (e-mail bude min. jednou denně zodpovídán, a to do 1. října, 20 hod.). Berte prosím na vědomí, že každé identifikační číslo je na našem bazárku doplněno písmenem V – jako Vyškov.

* Ze zkušenosti z minulých ročníků, prosím, nenechávejte žádost o číslo na poslední chvíli, máme omezené kapacity.

 * Do prodeje bude přijímáno bezplatně na jednu osobu pouze 50 kusů zboží. Prosím, neberte si více čísel na jednu osobu!

* Vzhledem k náročnosti organizace celého prodeje, třídění několika tisíců kusů zboží dle druhu a následně zpět dle prodejců, bychom Vás rádi poprosili o pochopení, že NEPRODEJNÉ zboží nebude do systému přijímáno. Dávejte do prodeje jen věci, které byste si sami koupili, ušetříte tím čas sobě i nám.

* Zboží si, prosím, označte doma – v prostorách konání akce na to není dostatek prostoru.

* Štítek na zboží prosím připevňujte důkladně tak, aby se minimalizovalo jeho odpadnutí ze zboží (např. izolepou kolem dokola štítku oblečení a zároveň sešívačkou apod.).

 

Jako každý rok přijímáme věci na charitu:

Přijmeme vše, co je dětské, dospělé i boty a různé potřeby do kuchyně atd., povlečení, prostěradla, polštáře, přikrývky,  budeme vděční i za darovaný nábytek za odvoz: kontakt 728554024

Případně můžete zavést přímo do: 

 

Ubytovna

Drahomír Gottvald

Brněnská 386/21
Vyškov-Město
68201 Vyškov 1

 

Hledáme dobrovolníky, kteří budou na bazárku pomáhat (třídění zboží, přerovnávání...). V případě zájmu pište prosím na mail: Hynstovadelfi@seznam.cz

Vaše

--

Mateřské centrum Radost, z.s.
Tyršova 29
68201 Vyškov

!!!HLEDÁME SPONZORY!!!

Milí přátelé MC Radost,

jste podnikatelé, máte vlastní obchod, chcete udělat radost dětem? Budeme rádi za Vaši podporu a za případné sponzorské dary - sladkosti pro děti, drobné dárečky, výtvarné potřeby. Tyto dary využíváme převážně na veřejných akcích, které MC pořádá. Vaše logo, nebo jméno se může objevit na našich propagačních materiálech. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte prosím na info@mcradost.cz. DĚKUJEME VŠEM A PROSÍME O SDÍLENÍ!

DÁRKOVÁ POUKÁZKA

Pokud hlédáte fajn nápad na dárek k Vánocům, věnujte naši permanentku - nabízíme ve formě dárkového poukazu.

Kontakt: info@mcradost.cz

Nákupy přes www.givt.cz

Máme pro Vás novinku :-) - nakupujte na svém oblíbeném e-shopu prostřednictvím GIVT.CZ a uděláte tím RADOST nejen sobě ale i NÁM :-) www.givt.cz

Provozní řád hřiště

Pod záložkou dokumenty, nebo pod červeným nápisem hřiště na hlavní stránce nalezenete aktuální Provozní řád hřiště.

Tyto stránky využívají soubory cookie.