Aktuálně v Mateřském centru RADOST Vyškov

STOP STAV PŘIDĚLOVÁNÍ ČÍSEL NA BAZÁREK!

Upozornujeme, ze je stop stav pridelovani cisel na bazarek. Dekujeme za vas zajem.

JARNÍ BAZÁREK 2019

Milé maminky a tatínkové,

 

rádi bychom Vás ve spolupráci s MKS Vyškov pozvali na tradiční bazárek jarního a letního oblečení a potřeb pro děti, který se bude opět konat ve velkém sále Besedního domu. Bezbariérový přístup je zajištěn pomocí výtahu z parkoviště za budovou. Věnujte prosím pozornost pravidlům bazárku a změně ve dnech konání bazárku.

Příjem věcí: 15.března 9:00 – 17:00 hod. (PÁTEK)

Prodej věcí: 16.března 8:30 – 14:00 hod.(SOBOTA)

Výdej neprodaných věcí a peněz: 17.března 9:30-11.30 hod. (NEDĚLE)

 

Po dobu konání bazárku NEBUDE v MC pravidelný program.

 

Pravidla akce a formulář pro příjem zboží naleznete zde v na našem webu.

* Veškeré zboží přijímané do prodeje prosím označte standardizovaně, dle formuláře a pokynů, které naleznete v přílohách. Prosím, neoznačujte zboží jiným způsobem!

* Každá/ý prodávající obdrží prostřednictvím e-mailu: bazarekvyskov@centrum.cz identifikační číslo prodejce, , které je třeba pro označení prodávaného zboží. Při žádosti o číslo prosím uvádějte i své telefonní číslo (e-mail bude min. jednou denně zodpovídán, a to do 13. března 2019, 20 hod.). Berte prosím na vědomí, že každé identifikační číslo je na našem bazárku doplněno písmenem V – jako Vyškov. Prosím, zažádejte si o číslo včas a pouze v případě, že jej využijete. Máme jen omezenou kapacitu prodejců

* Do prodeje bude přijímáno bezplatně na jednu osobu pouze 50 kusů zboží. Prosím, neberte si více čísel na jednu osobu!

* Vzhledem k náročnosti organizace celého prodeje, třídění několika tisíců kusů zboží dle druhu a následně zpět dle prodejců, bychom Vás rádi poprosili o pochopení, že NEPRODEJNÉ zboží nebude do systému přijímáno. Dávejte do prodeje jen věci, které byste si sami koupili, ušetříte tím čas sobě i nám.

* Zboží si, prosím, označte doma – v prostorách konání akce na to není dostatek prostoru.

* Štítek na zboží prosím připevňujte důkladně tak, aby se minimalizovalo jeho odpadnutí ze zboží (např. izolepou kolem dokola štítku oblečení a zároveň sešívačkou apod.).

Jako vždy hledáme dobrovolníky na bazárek. Hlásit se můžete na mail:  Hynstovadelfi@seznam.cz

Pěkný den

!!!HLEDÁME SPONZORY!!!

Milí přátelé MC Radost,

jste podnikatelé, máte vlastní obchod, chcete udělat radost dětem? Budeme rádi za Vaši podporu a za případné sponzorské dary - sladkosti pro děti, drobné dárečky, výtvarné potřeby. Tyto dary využíváme převážně na veřejných akcích, které MC pořádá. Vaše logo, nebo jméno se může objevit na našich propagačních materiálech. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte prosím na info@mcradost.cz. DĚKUJEME VŠEM A PROSÍME O SDÍLENÍ!

DÁRKOVÁ POUKÁZKA

Pokud hlédáte fajn nápad na dárek k Vánocům, věnujte naši permanentku - nabízíme ve formě dárkového poukazu.

Kontakt: info@mcradost.cz

Nákupy přes www.givt.cz

Máme pro Vás novinku :-) - nakupujte na svém oblíbeném e-shopu prostřednictvím GIVT.CZ a uděláte tím RADOST nejen sobě ale i NÁM :-) www.givt.cz

Provozní řád hřiště

Pod záložkou dokumenty, nebo pod červeným nápisem hřiště na hlavní stránce nalezenete aktuální Provozní řád hřiště.

Tyto stránky využívají soubory cookie.